Series
Ratings
199
High Potential Season 1Rated ★ 4.5
Rick and MortyRated ★ 4.5
Upload Season 4Rated ★ 3.0
Upload Season 3Rated ★ 4.0
UploadRated ★ 4.0
UploadRated ★ 4.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
Crime Scene ZeroRated ★ 3.5
Let's Go Karaoke!Rated ★ 5.0
Hoshi of the Girls' GardenRated ★ 5.0
Captivated, by YouRated ★ 5.0
Genie, Make a WishRated ★ 1.5
You and Everything ElseRated ★ 4.5
AemaRated ★ 5.0
What We Do in the Shadows Season 6Rated ★ 3.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 0.5
Running Point Season 1Rated ★ 4.5
He's ExpectingRated ★ 4.5- 어른 김장하Rated ★ 5.0