Movies
Ratings
26
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.5
We Are Your FriendsRated ★ 4.0
Honey and CloverRated ★ 3.5
Step Up RevolutionRated ★ 3.5
OnceRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
Between Calmness and PassionRated ★ 3.0
A Moment to RememberRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
Architecture 101Rated ★ 4.0
Shallow HalRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
Heavenly ForestRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 3.5
Be With YouRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 4.5
LeonRated ★ 3.5