Series
Ratings
25
GothamRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
Marvel's Jessica JonesRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 4.0- Three FriendsRated ★ 5.0
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 3.5
Red Riding Hood ChachaRated ★ 4.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0
VikingsRated ★ 3.5- Magic Knight RayearthRated ★ 4.0
- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.5
Soonpoong ClinicRated ★ 4.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0- DamoRated ★ 3.5