Series
Ratings
50
Friends Season 3Rated ★ 4.0
Friends Season 2Rated ★ 5.0
Friends Season 1Rated ★ 5.0
AnnaRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 2.5
Long VacationRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Money Heist season 1Rated ★ 5.0
StrangerRated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 2.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.5
You're My PetRated ★ 3.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.5
Abnormal SummitRated ★ 3.5