Series
Ratings
306
Love ScoutRated ★ 3.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Season 3 Shimetsu Kaiyu Zen-henRated ★ 4.5
TriggerRated ★ 3.5
Head Over HeelsRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
ChernobylRated ★ 5.0
New Recruit Season 3Rated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
LiveRated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 4.5
Melo MovieRated ★ 4.0
NewtopiaRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5- O′PENing(오프닝) 2024 - 덕후의 딸Rated ★ 3.5