Series
Ratings
84- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 2.5
The Murky StreamRated ★ 2.5
Alien: EarthRated ★ 1.0
Low LifeRated ★ 2.5
NarcosRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 4.0
Andor Season 2Rated ★ 3.0
Mercy for NoneRated ★ 2.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.0
KarmaRated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 2.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
No Way Out: The RouletteRated ★ 3.0
3 Body ProblemRated ★ 2.5
Uncle SamshikRated ★ 2.0
ShōgunRated ★ 3.5
Parasyte: The GreyRated ★ 2.0
A Shop for KillersRated ★ 2.0