Series
Ratings
44- EuphoriaRated ★ 4.0
EuphoriaRated ★ 4.0
The Good CopRated ★ 2.5
Beef Season 1Rated ★ 4.0
Bridgerton Season 4Rated ★ 3.0
The Four SeasonsRated ★ 3.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 3.5
ShamelessRated ★ 4.0
Alien: EarthRated ★ 2.5
Law and The CityRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
The Rehearsal Season 1Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
PlutoRated ★ 4.0
Arcane Season 2Rated ★ 3.0
The 8 ShowRated ★ 2.5
Sweet and Sour ChickenRated ★ 2.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
The Bear Season 1Rated ★ 5.0
The Bear Season 2Rated ★ 5.0