Series
Ratings
40
Fight For My WayRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Oh My VenusRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 1.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0