Series
Ratings
67- Roller coaster 3Rated ★ 3.5
Cheongdam-dong ScandalRated ★ 3.5
Two MothersRated ★ 3.5
Winter SonataRated ★ 5.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 3.5
Bel AmiRated ★ 5.0
Baek Hee Has ReturnedRated ★ 4.0
Can We Get Married?Rated ★ 4.0
Mischievous KissRated ★ 4.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 4.5
A Hundred Year LegacyRated ★ 3.5
Ugly AlertRated ★ 5.0
New Tales of the GisaengRated ★ 3.5
Cunning Single LadyRated ★ 4.0
Ojakgyo FamilyRated ★ 4.5
Padam PadamRated ★ 4.0
Smile AgainRated ★ 5.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 3.5
I Need RomanceRated ★ 3.5