Movies
Ratings
573
The BrutalistRated ★ 4.0
Once We Were UsRated ★ 3.5
American PsychoRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 2.5
When Morning Comes, I Feel EmptyRated ★ 3.0
ShopliftersRated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 3.0
A House of DynamiteRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.0
Perfect DaysRated ★ 3.0
R-PointRated ★ 4.0
UsRated ★ 3.0
SwiriRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.0
Richard JewellRated ★ 3.5
DoubtRated ★ 3.5
Persian LessonsRated ★ 3.5