Movies
Ratings
310
Project Hail MaryRated ★ 4.5
Thelma & LouiseRated ★ 4.0
Farewell, Saranghae, FarewellRated ★ 2.5
Blindly in LoveRated ★ 4.0
JaneRated ★ 4.5
Miracle: Letters to the PresidentRated ★ 2.0
Deliver Us From EvilRated ★ 2.0
Kill BoksoonRated ★ 2.5
MossRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Weathering With YouRated ★ 2.5
MatildaRated ★ 4.0
My Mother the MermaidRated ★ 3.5
House of HummingbirdRated ★ 4.0
MinariRated ★ 5.0
Maquia: When the Promised Flower BloomsRated ★ 3.5
Nothing SeriousRated ★ 3.0
Beastie BoysRated ★ 3.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.0