Movies
Ratings
359
The Golden HolidayRated ★ 3.5
CollectorsRated ★ 4.0
AnnaRated ★ 4.0
A Rainy Day in New YorkRated ★ 3.5
InvasionRated ★ 3.5
Jumanji: The Next LevelRated ★ 4.0
#AliveRated ★ 3.5
InnocenceRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.5
The Space Between UsRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 2.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
Castle in the SkyRated ★ 3.5
Porco RossoRated ★ 4.0
Ocean WavesRated ★ 3.5
Doctor SleepRated ★ 4.0
Terminator: Dark FateRated ★ 4.5