Titles you rated
Scarlet HeartRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 5.0
Suddenly this summerRated ★ 4.0
Attention, love!Rated ★ 4.0
When a Snail Falls in LoveRated ★ 3.5
Be with YouRated ★ 4.0
The Fox's Summer Season 2Rated ★ 3.0
The Fox's Summer Season 1Rated ★ 3.5
Ode to Joy Season 2Rated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
PastaRated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
A Girl & Three SweetheartsRated ★ 3.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.5
UnnaturalRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0