Series
Ratings
226
PinocchioRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Cells at Work!Rated ★ 5.0
The Seven Deadly Sins : Wrath of the GodsRated ★ 4.0
Extraordinary YouRated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 4.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 5.0
The Great Escape Season 1Rated ★ 5.0
Hot BrothersRated ★ 4.5
The SimpsonsRated ★ 5.0
A Poem A DayRated ★ 3.5
BonobonoRated ★ 4.5
CrossRated ★ 3.5- Mama Loves the Poyopoyo-SaurusRated ★ 3.0
The SimpsonsRated ★ 5.0- Phantom Thief JeanneRated ★ 4.5
Salty TourRated ★ 4.5
Fushigi Yuugi: The Mysterious PlayRated ★ 4.5- BonobonoRated ★ 5.0