Movies
Ratings
794
X-MenRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 4.0
EncantoRated ★ 4.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
LucaRated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.5
Senior YearRated ★ 3.0
Hitman's Wife's BodyguardRated ★ 4.0
SpiderheadRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 3.5
The BatmanRated ★ 3.5- Love and LeashesRated ★ 4.0
EternalsRated ★ 4.0
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 4.0
Magic MikeRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 3.5
Free GuyRated ★ 3.5