Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
3 Body ProblemRated ★ 3.5
CheerRated ★ 4.5- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.5
Knight FlowerRated ★ 3.5
Money Heist season 1Rated ★ 3.5
Beef Season 1Rated ★ 4.5
From ScratchRated ★ 3.5
BeckhamRated ★ 4.5
Kizazi Moto: Generation FireRated ★ 3.5
The Devil's PlanRated ★ 4.0
The Interest of LoveRated ★ 4.0
The Diplomat Season 1Rated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Cashmere MafiaRated ★ 3.0
Inside Bill's Brain: Decoding Bill GatesRated ★ 4.0
The ChairRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5