Movies
Ratings
407
Green BookRated ★ 4.5
SunflowerRated ★ 4.0
Sausage PartyRated ★ 2.5
TunnelRated ★ 3.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 4.0
Officer Black BeltRated ★ 3.5- WishRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
FarinelliRated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 4.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0- Love ResetRated ★ 3.5