Series
Ratings
264
Be MelodramaticRated ★ 3.0
Archive 81Rated ★ 2.5
LegionRated ★ 2.5
A Shop for KillersRated ★ 1.0
Designated SurvivorRated ★ 3.0
The Midnight ClubRated ★ 3.0
The Haunting of Bly ManorRated ★ 3.5
The Fall of the House of UsherRated ★ 4.0
Midnight MassRated ★ 3.5
Cabinet of CuriositiesRated ★ 3.0
Bridgerton Season 3Rated ★ 3.0
Bridgerton Season 2Rated ★ 2.5
BridgertonRated ★ 3.5
Andor Season 1Rated ★ 3.5
ShōgunRated ★ 4.0
Life on Our PlanetRated ★ 2.5
Masters of the AirRated ★ 3.0
Alias GraceRated ★ 3.5
NarcosRated ★ 3.0
NarcosRated ★ 3.0