Titles you rated
Gannibal Season 2Rated ★ 5.0
Kujo no TaizaiRated ★ 4.0
One Piece Season 2Rated ★ 4.0
Chosen HomeRated ★ 3.5
WomanRated ★ 5.0
MIU404Rated ★ 4.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 4.0
QuartetRated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Wonder ManRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 5.0
KingdomRated ★ 5.0
Kingdom Season 3Rated ★ 5.0
KingdomRated ★ 5.0
Kingdom Season 5Rated ★ 5.0- Kingdom Season 6Rated ★ 5.0
- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0