Series
Ratings
91
Attack on Titan OADRated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 0.5
Wonder ManRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Marvel ZombiesRated ★ 3.0
DAN DA DANRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
New Recruit Season 3Rated ★ 4.0
New Recruit Season 2Rated ★ 3.5
New Recruit Season 1Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Ranma1/2Rated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0