Titles you rated
Spy GameRated ★ 5.0
RoundersRated ★ 5.0
The GentlemenRated ★ 3.5
1917Rated ★ 5.0
SicarioRated ★ 4.5
The Theory of EverythingRated ★ 3.5
Like Father, Like SonRated ★ 4.5
The VowRated ★ 4.0
Perfect GameRated ★ 4.0
BasquiatRated ★ 4.0
Like for LikesRated ★ 4.5
The Hateful EightRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Wicker ParkRated ★ 3.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.0
SnowdenRated ★ 4.0
Tazza: One Eyed JackRated ★ 2.0
Take PointRated ★ 3.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.5