Series
Ratings
83- 막내장남 누나 셋Rated ★ 4.0
- Neko ZamuraiRated ★ 4.0
- 초밥왕자Rated ★ 3.5
- SP: Special Kakumei ZenjitsuRated ★ 5.0
Choushinsei FlashmanRated ★ 5.0- Tiger & Dragon SpecialsRated ★ 5.0
- 인간실격 : 내가 만약 죽는다면Rated ★ 4.0
Strawberry Night SPRated ★ 5.0- 이케부쿠로 웨스트 게이트 파크 - 스프의 회Rated ★ 5.0
Strawberry NightRated ★ 5.0- remoteRated ★ 4.0
Tales of the BizarreRated ★ 4.0
Antique: Western Antique Cake ShopRated ★ 4.0
Summer SnowRated ★ 3.0
SPRated ★ 5.0
Ikebukuro West Gate ParkRated ★ 5.0- 魔王Rated ★ 4.0
Older SisterRated ★ 3.0
Kisarazu Cat's EyeRated ★ 5.0- My Boss, My HeroRated ★ 5.0