Series
Ratings
123
The Bear Season 2Rated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 4.5
How I Met Your Father Season 2Rated ★ 3.5
Beef Season 1Rated ★ 4.5
How I Met Your Father Season 1Rated ★ 4.0
Younger Season 7Rated ★ 4.0
Mare of EasttownRated ★ 4.5
The Pursuit of LoveRated ★ 4.0
MaidRated ★ 5.0
The ChairRated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 4.5
Run BTS!Rated ★ 5.0
Years and YearsRated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 5.0
Feel GoodRated ★ 4.0
Never Have I EverRated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 4.0