Movies
Ratings
157
Ford v FerrariRated ★ 4.5
Baby DriverRated ★ 5.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Hit-and-Run SquadRated ★ 1.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Alita: Battle AngelRated ★ 1.5- Sunset in My HometownRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.5
VenomRated ★ 2.0
Little ForestRated ★ 3.5
On Your Wedding DayRated ★ 3.5
K-On! The MovieRated ★ 3.5
The Spy Gone NorthRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.5
PapermanRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 1.0
Bicentennial ManRated ★ 3.5