Movies
Ratings
429
HanbandoRated ★ 3.5
London Has FallenRated ★ 3.5
Olympus Has FallenRated ★ 4.0
The MechanicRated ★ 4.0
The EqualizerRated ★ 4.0
LawlessRated ★ 4.5
RiddickRated ★ 3.5
Act of ValorRated ★ 3.5
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.0
Game of DeathRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.5
Northern Limit LineRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 4.0
Angels & DemonsRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 4.0