Movies
Ratings
463
Father Mother Sister BrotherRated ★ 3.0
Hotel by the RiverRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
Deadpool 2Rated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.5
BelieverRated ★ 3.5
JokerRated ★ 5.0
Black PantherRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 3.5
The Florida ProjectRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
RomaRated ★ 3.5- ザ・タイタニックRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 3.5
Drive My CarRated ★ 4.5