Series
Ratings
51
Carol & the End of the WorldRated ★ 3.5
Scavengers ReignRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 2.0- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.5
House of the Dragon Season 2Rated ★ 3.5
House of the Dragon Season 1Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 3.5
WestworldRated ★ 2.0
WestworldRated ★ 2.5
WestworldRated ★ 3.0
WestworldRated ★ 3.5
Dune: Prophecy Season 1Rated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 1.5