Movies
Ratings
184
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Rent-a-CatRated ★ 3.0
My Dear EnemyRated ★ 3.0
The RewriteRated ★ 3.0
Salut d’AmourRated ★ 4.0
Bunny DropRated ★ 3.5
HerRated ★ 3.5
Born To SingRated ★ 2.5
Children of HeavenRated ★ 3.5
My Neighbor TotoroRated ★ 3.0
Heart is...Rated ★ 3.0
A Bug's LifeRated ★ 3.0
MadagascarRated ★ 3.0
The ClientRated ★ 3.0
PonyoRated ★ 3.0
The IslandRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 3.5