Series
Ratings
42
SupernaturalRated ★ 5.0
SupernaturalRated ★ 5.0
HeroesRated ★ 4.5
HeroesRated ★ 5.0
HeroesRated ★ 5.0
SupernaturalRated ★ 5.0
SupernaturalRated ★ 5.0
SupernaturalRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
NikitaRated ★ 4.5
Battlestar Galactica Season 4Rated ★ 5.0
Battlestar Galactica Season 3Rated ★ 5.0
Battlestar Galactica Season 2Rated ★ 5.0
NikitaRated ★ 4.5
Battlestar Galactica Season 1Rated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 4.5
Person of Interest Season 4Rated ★ 4.5- The Lost RoomRated ★ 5.0
VRated ★ 4.5
Person of Interest Season 3Rated ★ 4.5