Movies
Ratings
274
ApocalyptoRated ★ 4.5
#AliveRated ★ 0.5
PeninsulaRated ★ 0.5
The Best OfferRated ★ 4.5
Terminator: Dark FateRated ★ 4.0
The FableRated ★ 2.0
The Current WarRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 2.0
Ad AstraRated ★ 2.0
InceptionRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 3.0
MoneyRated ★ 2.0
Knives OutRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0
ReplicasRated ★ 2.5
Bird BoxRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.0
Crazy Rich AsiansRated ★ 2.5
My Neighbor TotoroRated ★ 2.0
Green BookRated ★ 4.0