Movies
Ratings
24
17 AgainRated ★ 5.0
Black Hawk DownRated ★ 5.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 2.0
Rush Hour 3Rated ★ 5.0
SpeedRated ★ 1.0
Ninja AssassinRated ★ 1.0
AvatarRated ★ 5.0
Angels & DemonsRated ★ 5.0
The Mummy ReturnsRated ★ 2.5
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 0.5
Red CliffRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 5.0
HelplessRated ★ 0.5
Shutter IslandRated ★ 5.0
CinderellaRated ★ 0.5
Van HelsingRated ★ 1.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 5.0
SunflowerRated ★ 4.5
UnbowedRated ★ 4.0