Series
Ratings
17
PastaRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 2.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 2.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 3.5
High KickRated ★ 5.0
Woman of DignityRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 2.0
She Was PrettyRated ★ 2.5
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 2.5