Titles you rated
Mission: Impossible IIRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
300Rated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Moulin Rouge!Rated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.5
FarinelliRated ★ 4.5
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 5.0
OnceRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.5
Maundy ThursdayRated ★ 4.5
Roman HolidayRated ★ 5.0
MementoRated ★ 5.0