Series
Ratings
199
Alchemy of Souls: Light and ShadowRated ★ 3.5
Alchemy of SoulsRated ★ 4.0
Boyfriend on DemandRated ★ 3.0
TempestRated ★ 3.0
Battle of FatesRated ★ 4.5
Made In Korea Season 1Rated ★ 3.5
The Art of SarahRated ★ 4.0
Can You Translate This Love?Rated ★ 4.0
I Dol IRated ★ 2.5
Genie, Make a WishRated ★ 3.5- EXchange Season 4Rated ★ 3.5
- 아이 엠 복서Rated ★ 3.0
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
A Shop for KillersRated ★ 4.5
Badly In Love Season 1Rated ★ 2.5
Man Vs BabyRated ★ 2.0- Earth Arcade Season 3Rated ★ 4.0
Earth Arcade Season 2Rated ★ 4.0
Earth ArcadeRated ★ 3.5
The ManipulatedRated ★ 2.5