Titles you rated
Rick and Morty Season 8Rated ★ 3.0
Jeffrey Epstein: Filthy RichRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.5
Cowboy BebopRated ★ 3.0
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 3.0
UzumakiRated ★ 2.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
History of Swear WordsRated ★ 2.5
Devilman: CrybabyRated ★ 2.5
DAN DA DANRated ★ 2.5- Damn Good CompanyRated ★ 4.5
KakeguruiRated ★ 1.5
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 2.5
Agatha All AlongRated ★ 3.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.5- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 5.0
PSYCHO-PASSRated ★ 3.5
PSYCHO-PASSRated ★ 4.5
Carol & the End of the WorldRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 5.0