Movies
Ratings
102
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
SilmidoRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 3.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
My Boss, My HeroRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
UndisputedRated ★ 4.5
TunnelRated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
WantedRated ★ 4.5
A Dirty CarnivalRated ★ 4.5
PoongsanRated ★ 4.5
Men in Black IIRated ★ 4.5
The PiratesRated ★ 4.5
The City of ViolenceRated ★ 4.5
TakenRated ★ 4.5
Crying FistRated ★ 4.5