Titles you rated
Forrest GumpRated ★ 4.0
August RushRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 5.0
School of RockRated ★ 2.5
Phone BoothRated ★ 3.5
PonyoRated ★ 3.5
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
SawRated ★ 3.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 2.5