Titles you rated
Low LifeRated ★ 3.5
Moving Season 1Rated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 4.5
The BequeathedRated ★ 2.5- DoubtRated ★ 4.0
Alone in LoveRated ★ 5.0- BettingRated ★ 3.0
The WhirlwindRated ★ 3.0
Hellbound Season 1Rated ★ 2.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Cain and AbelRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Relying on Heaven to Slaughter DragonsRated ★ 3.0- Damn Good CompanyRated ★ 3.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.0