Movies
Ratings
73
My Teacher, Mr. KimRated ★ 3.5
The Blind SideRated ★ 4.5
FlippedRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
The PiratesRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
My Name Is KhanRated ★ 4.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
SwiriRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 2.0
War of the ArrowsRated ★ 4.5
Maundy ThursdayRated ★ 3.5
Ghost HouseRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 4.5
Architecture 101Rated ★ 4.0
300Rated ★ 4.5
The PianistRated ★ 5.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.5