Series
Ratings
261
WandaVisionRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.0
LuciferRated ★ 4.0
Kim's ConvenienceRated ★ 3.5
Kim's ConvenienceRated ★ 3.5
Kim's ConvenienceRated ★ 3.5
Kim's ConvenienceRated ★ 4.0- Doctor Who 50th Anniversary: The Day of the DoctorRated ★ 4.0
Silicon ValleyRated ★ 4.0
Silicon ValleyRated ★ 4.0
Silicon ValleyRated ★ 4.5
Silicon ValleyRated ★ 4.5
Doctor WhoRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 11Rated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0