Titles you rated
Youth Over Flowers in IcelandRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Cowboy BebopRated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Lucky RomanceRated ★ 2.5
Orange DaysRated ★ 3.5
Alone in LoveRated ★ 4.0
One Warm WordRated ★ 3.5
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 1.0
GhostRated ★ 4.0- Gokusen Season 3Rated ★ 2.0
Gokusen Season 2Rated ★ 2.0- GokusenRated ★ 4.0
- Hotaru no HikariRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0
Long VacationRated ★ 3.5- 33 pun tanteiRated ★ 3.0
The Grand FamilyRated ★ 4.0
Winter SonataRated ★ 2.5