Titles you rated
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.5
AdmiralRated ★ 4.0
John RabeRated ★ 4.5
Max ManusRated ★ 4.0
Saints and SoldiersRated ★ 4.5
Cross of IronRated ★ 5.0
Fortress of WarRated ★ 3.5
City of Life and DeathRated ★ 5.0- A LITTLE PONDRated ★ 4.0
StalingradRated ★ 5.0
Hart's WarRated ★ 4.0
DownfallRated ★ 5.0
Letters from Iwo JimaRated ★ 3.0
DefianceRated ★ 4.0
The Thin Red LineRated ★ 4.0
Flags of Our FathersRated ★ 4.0
U-571Rated ★ 3.5
My WayRated ★ 1.5
The Hurt LockerRated ★ 4.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.0