Series
Ratings
41
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
HorimiyaRated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 5.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 5.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 5.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 5.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 1.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 5.0
Kim's ConvenienceRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0