Movies
Ratings
670
HeroRated ★ 3.0
Look BackRated ★ 3.5
Evil Does Not ExistRated ★ 4.0
VictoryRated ★ 3.5
TwistersRated ★ 3.0
Late Night With the DevilRated ★ 4.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.5
UprisingRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
The Zone of InterestRated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 4.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 5.0
ConclaveRated ★ 4.5
MaterialistsRated ★ 3.5
EscapeRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5