Movies
Ratings
699
Top GunRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
MunichRated ★ 4.0
Breakdown: 1975Rated ★ 3.0
The French DispatchRated ★ 4.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.5
Save the Green Planet!Rated ★ 3.5
SiratRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
KingmakerRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 1.5
HuntRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Through the Olive Trees Zire darakhatan zeytonRated ★ 2.5
Life and Nothing More...Rated ★ 3.5
QueerRated ★ 4.0