Series
Ratings
89
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Love NaggersRated ★ 5.0
Love NaggersRated ★ 5.0
Welcome to Waikiki Season 2Rated ★ 5.0
Love NaggersRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
The Light in Your EyesRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 5.0
Choushinsei FlashmanRated ★ 5.0
One More Happy EndingRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.5
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 4.5
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 4.0
Be with YouRated ★ 4.5
Ms. HammurabiRated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 3.5
My Little TelevisionRated ★ 3.0
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 5.0