Movies
Ratings
558
A Tale of Two SistersRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.5
ReboundRated ★ 4.0
BurningRated ★ 4.5
The HimalayasRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Believer: extended cutRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 4.0
Me Before YouRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
The Theory of EverythingRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.0
The Fate of the FuriousRated ★ 2.0
Good Will HuntingRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
Eat Pray LoveRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.5