Series
Ratings
12- 원피스 8기 : 에니에스로비 PART1Rated ★ 5.0
- 원피스 6기 : 워터세븐 PART1Rated ★ 4.5
- 원피스 7기 : 워터세븐 PART2Rated ★ 4.5
- 원피스 11기 : 스릴러바크Rated ★ 3.5
JinRated ★ 4.0
JinRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.0
Keizoku 2: SPECRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 4.0