Movies
Ratings
310
The HandmaidenRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 3.5
The Conjuring 2Rated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 2.0
Into the BlueRated ★ 2.5
Say YesRated ★ 3.5
LegendRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.5
SpyRated ★ 4.5
A Cinderella StoryRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 4.0