Series
Ratings
163
Jujutsu Kaisen Season 3 Shimetsu Kaiyu Zen-henRated ★ 4.0
Thus Spoke Kishibe RohanRated ★ 3.5
Fate/stay nightRated ★ 3.0
Gannibal Season 1Rated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam GQuuuuuuXRated ★ 3.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5
Golden Kamuy -The Hunt of Prisoners in Hokkaido-Rated ★ 3.0
Last Samurai StandingRated ★ 2.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0
Gundam: Requiem for VengeanceRated ★ 2.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
SANCTUARYRated ★ 3.0